Yürüyen Merdiven Temizleme Bandı

YÜRÜYEN MERDİVEN TEMİZLEME BANDI

Yürüyen Merdiven Temizleme Bandı dünyada bir benzeri daha bulunmayan, yürüyen merdivenlerin bantlarını hijyenik ve steril hale getiren yeni bir sistemdir.

 
1.png

Yenilikçi ve Sağlıklı!

Türkiye ve Dünya patentleri şirketimize ait olan ürünümüz tamamen ülkemizde geliştirilmiş ve ülkemizde üretilmeye devam etmektedir. Şirketimiz, özellikle son yıllarda salgın ve bulaşıcı hastalıkların ön plana çıkmasıyla araştırmalarını hijyenleme sistemleri üzerinde yoğunlaştırmıştır. Dünya Sağlık Örgütü ve T.C Sağlık Bakanlığı’nın el hijyeni konusundaki çalışmaları incelenmiş ve hijyenleme konusundaki eksikliklerden dolayı Yürüyen Merdiven Temizleme Bandı markası ortaya çıkmıştır.

3.png
2.png

El yıkama alışkanlıkları ile ilgili olarak ulusal düzeyde yapılan ilk araştırma T.C Bakanlığı tarafından 2011 yılında gerçekleştirilmiştir. Bu araştırma göstermiştir ki el yıkama alışkanlığının zayıflığı sebebiyle bulaşıcı hastalıkların yayılma oranı %40 ile 47 arasındadır. Havaalanı, metro ve AVM gibi yerlerde milyonlarca insanın temas ettiği el tutma bandı salgın hastalıkların bulaşması için önemli bir etkendir.

Şu anda yürüyen merdiven el tutma bandı temizleme işlemi hala el ile yapılmaya çalışılmaktadır. Bu şekilde yapılan temizlik hijyenik açıdan yeterli verimi ve sürekliliği sağlayamadığı gibi işgücü gerektirdiği için ekonomik kayba da neden olmaktadır.

Yürüyen Merdiven Temizleme Bandı yürüyen merdivenlerin bulunduğu bütün açık ve kapalı alanlarda, marka ve model gözetmeksizin tüm yürüyen merdivenlere monte edilebilmektedir. Yürüyen Merdiven Temizleme Bandı sisteminin monte edildiği merdivenlerde hijyen sürekliliği ve verimi tam olarak sağlanmaktadır.

Sistemin Kolay kurulumu ve estetik görünümü diğer avantajlarıdır. Ürünümüzün bir diğer önemli özelliği de gerek duyduğu elektrik enerjisini kendi üreterek, doğaya saygılı oluşu ve ekstra bir elektrik maliyeti gerektirmemesidir.

Satın Almak Veya İncelemek İçin
1.png

Band Cleaner

BAND CLEANER 1 TAKIM (SAĞ-SOL OLARAK 2 ADET ÜRÜN)

Marka

Adet

Ekran

Band Cleaner

2

Var

Ürün Kodu

28

Fiyat

-

referanslar